راهنمای خرید

help key

•    خرید توسط کارتهای عضو شتاب :

 

        در این روش کاربر سفارش خود را از طریق فرم سفارش سایت ثبت کرده و پس از دریافت فاکتور تایید شده نهایی توسط ایمیل و تماس تلفنی ( فاکتور نهایی با توجه به موجودی کالا و قیمت روز صادر می شود ) در این روش کاربر در صورت تمایل جهت پرداخت از طریق سایت به گذرگاه بانک ملت ،تجارت و یا سایر بانکهای طرف قرارداد هدایت می شود و بعد از وارد شدن به سایت بانک طرف قرارداد و انجام موفقیت آمیز تراکنش در امنیت بسیار زیاد بانک به قسمت ثبت فیش در منوی سایت رفته و شماره پیگیری را در آن قسمت وارد می کند.

 

 

 

دارندگان کارتهای بانکی زیر می توانند با کلیک بر روی لوگوی هر بانک به صورت آنلاین از طریق عملیات کارت به کارت ؛ اقدام به پرداخت وجه نمایند و يا از طریق مراجعه به شعب بانکها یا خودپردازها وجه موردنظر را پرداخت نمایند.  سپس فيش بانكي را حساب كاربري خود ثبت نمايند.

 

شماره حساب : 3708504806

شماره کارت : 1378-6007-5310-6273

bank-tejarat-1


شماره حساب : 4421775366

شماره کارت : 9685-0264-3372-6104

 

 

•    خرید توسط واریز وجه به حساب :


        در این روش کاربر سفارش خود را از طریق فرم سفارش سایت ثبت کرده و پس از دریافت فاکتور تایید شده نهایی توسط ایمیل و تماس تلفنی ( فاکتور نهایی با توجه به موجودی کالا و قیمت روز صادر می شود ) جهت واریز وجه از طریق مراجعه به بانک به یکی از شماره حسابهای مدیر سایت که پس از ثبت سفارش اعلام میگردد اقدام می نماید و شماره فیش واریزی را در ثبت فیش ثبت می نماید و سفارش وی بلافاصله ارسال میگردد.


•    خرید توسط پرداخت وجه به پیک موتوری در سطح استان :


      در این روش محصول سفارش شده توسط پیک ارسال شده و مبلغ سفارش به پیک موتوری تحویل می شود.
 
•   ارسال رایگان به سراسر ایران

  فروشگاه بزرگ ارشیا به منظور رضايت بيشتر مشتريان ، سرويس رايگان تحويل كالا در سراسر ایران را با شرايط زير فراهم نموده  است.


 شرايط تحويل رايگان كالا :


1.       برای برخورداری از امتیاز ارسال رایگان مبلغ خرید شما بايد 100.000 تومان و يا بيشتر باشد.
2.       تحویل رایگان داخل تهران توسط پیک موتوری می باشند.
3.       ارسال به شهرستانهای بزرگ توسط باربری انجام میگیرد و ارسال هرگونه کالا به این شهرها رایگان می باشد.
4.       در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با واحد فروش تماس حاصل نمایید.


ضمن تشکر از حسن انتخاب شما خوشحال می شویم اگر همچون گذشته با انتقادات و پيشنهادات سازنده خود ما را در سرویس دهی بهتر ياري کنید تا فروشگاهي شايسته شما عزيزان داشته باشيم.


 

در مورد نحوه خرید و دريافت كالا در صورتی که در این صفحه جواب خود را نیافتید از طريق شماره تماس ها و یا ایمیل با ما در ارتباط باشید.

 

back

 

Copyright © 2019 arshial90.com. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.